Продукція

Наше підприємство пропонує своїм клієнтам широкий вибір продукції власного виробництва.

Профнастил

Широко розповсюджений будівельний матеріал, який виготовляється методом холодного прокату. Рулони оцинкованого металу надходять на виробничу лінію, де його ріжуть на листи відповідної ширини та профілюють згідно з типом та вимогами Держтандарту. Основними відмінностями різних видів профільованого листа між собою є висота профілю та наявність підсилення стінок. Саме за рахунок гофрування профлист набуває своїх унікальних жорсткісних властивостей. Висота гофри є головним фактором, який свідчить про жорсткість та несучі властивості матеріалу.

Обираючи профнастил варто враховувати ті умови в яких буде експлуатуватися матеріал. Також необхідно звернути увагу та розрахувати навантаження, яке буде впливати на профлист у готовому об’єкті. Закономірно, що для побудови паркану навколо присадибної ділянки та для покрівлі складу вимоги будуть різними, а відповідно і види матеріалу будуть відрізнятися.

При виборі варто враховувати не лише технічні, а й естетичні характеристики. Широке різноманіття характеристик міцності та велика кольорова гама зможуть задовольнити вимоги найвибагливіших клієнтів.

 

Металочерепиця

Важливим елементом при будівництві будь-якої споруди є облаштування даху. Адже саме від його щільності, міцності, правильної герметизації та гідроізоляції залежить надійність та захист будинку від опадів, вітру, спеки.

Останнім часом великої популярності в якості покрівельного матеріалу набула металочерепиця. Насамперед це пов’язують з її доступною ціною, високими експлуатаційними характеристиками, простотою монтажу та гарними естетичним виглядом.

Металочерепиця виготовляється за допомогою гофрування оцинкованих листів металу методом холодного прокату. На відміну від багатьох видів профлиста вона має більш різноманітний рельєф та меншу товщину металу.

Широка гамма кольорів та фактур, що імітують звичну глиняну черепицю дозволяє застосовувати її для реалізації сміливих дизайнерських ідей.

 

Водостічні системи

Займаючись облаштуванням даху не варто забувати про такий важливий елемент, як водовідведення. Правильний розрахунок та своєчасний монтаж водостічної системи дозволить захистити вашу споруду та прилеглу територію від підтоплень, розвитку плісняви та іншого негативного впливу вологи.

Варто зазначити, що до елементів водостічної системи відносяться зовнішні конструкції, основною задачею котрих є відведення з даху будівлі водних мас. За підрахунками спеціалістів правильне облаштування та догляд за водостічною системою дозволяє подовжити строк експлуатації будинків на 10-20 років.

 

Аксесуари для покрівлі

Важливою частиною облаштування даху є додаткові елементи, що монтуються на покрівлю. Вони несуть як практичну, так і додаткову декоративну функцію, створюючи гармонійний дизайн усього будинку.

Перш за все основна частина покрівельних аксесуарів покликана для забезпечення додаткового захисту даху та покрівлі від впливу атмосферних явищ. Так снігозатримуючі конструкції допомагають вберегти від пошкоджень саму покрівлю, людей та об’єкти що знаходяться внизу. Правильне облаштування димарів та використання захисних куполів дозволяє вберегти покрівлю від протікання, а димоходи від потрапляння сміття, сторонніх предметів та снігових мас.

Правильний підбір покрівельних аксесуарів допоможе подовжити строк використання всієї будівлі, зберегти цілісність конструкції та вберегти вас від зайвих витрат на заміну елементів покрівлі.

Потрібна професійна консультація?

Чи є якісь запитання? Ми готові допомогти!