Аксесуари до покрівлі

Будівництво даху є одним з найголовніших етапів будівництва. Основне покликання даху –  захист будинку від будь-яких проявів навколишнього середовища. Першим шаром, який приймає на себе всі удари погоди є покрівля. Саме від її якісного оснащення та оздоблення залежить на скільки ваш будинок буде стійким до природних явищ, в тому числі опадів.

На сьогодні виробники пропонують широкий вибір різноманітних аксесуарів для покрівель. Умовно вони розділяються на наступні групи.

Захисні. До цих аксесуарів для даху належать деталі, які захищають покрівлю від ушкоджень, протікань, тощо.

Системи водовідведення. Призначені для відведення води і захищають стропила та інші частини конструкції від надмірної вологи.

Снігозатримуючі конструкції покликані вберегти покрівлю від деформації при сходженні снігових мас. До того ж, встановлення снігостримуючих елементів дозволяє убезпечити об’єкти і людей, що знаходяться поряд з будинком.

– Призначення різних видів планок можна сформулювати наступним чином: вони забезпечують укріплення та ізоляцію даху, а також мінімізують проникнення вологи на стиках покрівельних матеріалів. Планки бувають конькові, фронтонні, також існують планки примикання та планки для захисту карнизів.

Також до захисних аксесуарів можна віднести елементи для експлуатації покрівлі: драбини, перила, огорожі. В свою чергу вони встановлюються для безпечного виконання робіт та перебування на даху.

Важливим різновидом аксесуарів для даху є кріплення. Сюди відносяться дюбелі, болти, саморізи, ізолюючі стрічки, плівки та інші конструкції, які слугують для надійного монтажу покрівельних матеріалів.

Наступною великою групою є декоративні елементи. До них відносяться флюгери, шпилі, громовідводи та інші елементи, які не тільки виконують свої функції але і роблять будинок естетичним, надають йому власного стилю.

Варто зазначити, що всі комплектуючі для даху та покрівлі мають бути стійкими до впливу вітру, вологи та корозії. Бажано, щоб змонтовані аксесуари та матеріали з яких виконана покрівля, співвідносилися між собою. Пам’ятайте, використання якісних та довговічних матеріалів дозволить вам значно продовжити строк експлуатації покрівлі та уникнути зайвих витрат на її обслуговування.

Потрібна професійна консультація?

Чи є якісь запитання? Ми готові допомогти!